novetvare slovensky novetvare english
novetvare na facebooku

1. ONLINE CASTINGOVÁ AGENTÚRA
RÝCHLY KONTAKT:
Mobil: 0911 897 896
(prac. dni od 10:00 - 17:00)
Mail: agentura@NoveTvare.sk
Adresa: Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, BRATISLAVA

Staňte sa Novou Tvárou aj Vy.

 
Je to tak jednoduché! 

casting

Čo je to casting?

Je to výberové kolo, kam pozývame vybraných ľudí. Z nich si klienti vyberajú vyhovujúce typy. Môže to byť casting napríklad na fotenie do časopisov, katalógov. Rovnako ale aj na natáčanie reklám, či pre modeling alebo hostesing.  V dnešnej zrýchlenej a internetovej dobe však čoraz častejšie castingy prebiehajú on-line. To znamená, že nemusíte nikam chodiť. Nakoľko sme internetová spoločnosť, všetky potrebné údaje sú na stránke www.Nove-Tvare.sk. Šetríme Váš čas a peniaze. Klient si ich prezrie, a keď mu typovo vyhovujete, dohodne všetky podrobnosti s nami. Častokrát už len príjdete podpísať zmluvu a idete rovno na natáčanie, fotenie, či priamo na akciu. Na tieto castingy sú pozývaní výhradne ľudia registrovaní na www.Nove-Tvare.sk.

Organizujeme aj „registračné“ castingy pre nových ľudí. Je to možnosť, ako sa zaregistrovať do našej databázy tvárí. Na ne môže prísť ktokoľvek. Na veku nám nezáleží, rovnako ako ani na postave. Veď keď si pozriete reklamy alebo časopisy, objavujú sa v nich bábätká, deti, študenti, dámy a páni v strednom veku, dôchodcovia. Klienti si vyberajú podľa svojho uváženia a potrieb. Termíny sú zverejnené na stránke www.Nove-Tvare.sk v sekcii Novinky. Dozviete sa ich aj priamo tu. Kliknite SEM.


modelingChcem byť modelkou, modelom
Je potrebné, aby ste mali súmernú postavu a zaujímavé črty tváre. Ak adept má aj charizmu a dávku exhibicionizmu, je to veľké plus. Dievčatá by mali mať zvyčajne výšku nad 170 cm, chlapci nad 180 cm. Ak ovládate cudzí jazyk a máte chuť cestovať, môžete sa vydať aj na dráhu profesionálneho modelingu.

Mladé slečny alebo chalani, ktorí sú nižší, môžu pôsobiť vo fotomodelingu. Pre nich sú otvorené šance na fotenia katalógov, módy do časopisov, účesov, líčení,...Pre zaujímavosť, modelkami môžu byť aj deti, moletky, alebo sympatické dámy v rokoch. Veď aj pre ne sa robí móda. Honoráre sa pohybujú podľa veľkosti zákazky.

Je rozdiel, či fotíte malý letáčik alebo točíte veľkú, celosvetovú kampaň. Za deň tak môžete zarobiť (napríklad) 100 Eur ale aj 5.000 Eur a viac.


hostesingKto je to hostesska, hostess?


Vyžaduje sa, aby dievčatá a chlapci boli komunikatívne/i, príjemného vzhľadu, sympatickí, radi sa usmievali. Znalosť cudzieho jazyka je výhodou.

Ich náplň práce spočíva napríklad v účasti na kultúrno-spoločenských akciách, firemných večierkoch a podujatiach.

Tam zvyčajne vítajú hostí a usádzajú ich, dávajú im darčeky pri odchode,...

Jednoducho robia imidž zadávateľskej firme. Honoráre sa pohybujú zvyčajne okolo 3,33 až 6 Eur na hodinu (pri práci na Slovensku).


komparz filmyČo znamená byť komparzistom?


Komparzista ­alebo iným názvom štatista.

Klienti si ich objednávajú najmä do filmov, reklám, divadla či TV. Sú to „herci“ vystupujúci iba v skupine. Nikto nepozná ich meno, robia „pozadie“ hlavným hrdinom.

Nie sú tu určené žiadne podmienky. Prihlásiť sa môže každý.

Honoráre komparzistu sa pohybujú zhruba okolo 30-50 Eur na deň.
 kasting do reklamyMôžem aj ja účinkovať v reklamách?


Účinkovať v reklamách môžete aj Vy, jednoducho ktokoľvek.

Nezáleží nám na veku či na postave. Veď v reklamách účinkujú rôzne typy – nízki, vysokí, chudí, silnejší, bradatí, „blonďácí“, pehatí, s pivným bruškom, športovci,...

Čím ste zaujímavejší, tým lepšie.

Reklamy bývajú zvyčajne najlepšie platené. Honoráre sa počítajú v stovkách až tisícoch Eur.


PS: Tešíme sa na Vás na niektorom z najbližších registračných castingov. Termíny nájdete tu. Kliknite SEM.